preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Deň študentstva

Už 16. novembra 2021 sme si na škole pripomenuli udalosti z rokov 1939 a 1989, vďaka ktorým sa stal 17. november DŇOM ŠTUDENTSVA a Dňom boja za slobodu a demokraciu.

My, žiacka školská rada, sme si pri tejto príležitosti pripravili pre spolužiakov zaujímavú výzvu a zároveň aj súťaž: VŠETKO LEN NIE V BEŽNEJ ŠKOLSKEJ TAŠKE - do školy si prineste všetko, len nie v bežnej školskej taške.
V tento deň bolo ťažké prejsť sa po chodbe a neusmiať sa. Do našej výzvy sa zapojilo veľa kreatívnych žiakov aj so zmyslom pre humor ! Môžete sa o tom presvedčiť v galérii alebo na instagrame @zsr_gjar.

Výber najkreatívnejšej náhrady školskej tašky sme tentokrát prenechali CELEJ ŠKOLE - hlasovať sa dá do nedele 21.11.2021 na edupage a výhercu súťaže vyhlásime už v pondelok 22.11.2021 spolu aj s druhou časťou súťaže o najaktívnejšiu triedu.

Okrem toho sme si pre spolužiakov pripravili aj poučné video zo 17. novembra 1989 vo vestibule školy, rozhlasovú reláciu zo 17. novembra 1939 a kvíz, ktorý prebiehal na instagrame ŽŠR.

ĎAKUJEME všetkým, ktorí sa akokoľvek zapojili a veríme, že ste si tento deň nielen užili, ale aj sa niečo nové naučili ! :)

Žiacka školská rada GJAR

Fotogaléria podujatia


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana