POĎAKOVANIE

Dňa 25.11.2016 sa na našej škole konala matematická súťaž Náboj JUNIOR 2016. Náboj Junior je medzinárodná matematicko-fyzikálna súťaž pre žiakov druhého stupňa základnej školy a nižších tried 8-ročného gymnázia. Prebieha súčasne na mnohých miestach po celej Českej a Slovenskej republike. U nás sa súťaž konala po druhýkrát. Počas súťaže bola atmosféra výborná - môžete sa o tom presvedčiť vo fotogalérii.

Za bezproblémový priebeh súťaže ĎAKUJEME organizátorom (žiakom našej školy):

 

Ema Mária Eštoková (1.A), Tatiana Onderčová (1.A), Filip Polák (1.A) , Anton Matis (2.A), Emil Lelák (2.A), Michal Lelák (2.A), Harčárová Soňa (2.C), Onďáková Soňa (2.C), Natália Liptáková (2.C), Samuel Baran (3.A), Maroš Macko (3.C), Michal Barnišin (3.C), Samuel Novák (3.D), Martin Kušnír (3.D), Martin Pašen (4.C)

a spoluorganizátorom: p. Slavomír Hanzely, p. Viera Kundľová, p. Daniela Bučková.

PB251613

 

ROZVRH   FOTOGALÉRIA   E-MAIL   OBJEDNÁVANIE STRAVY   LMS MOODLE
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov