preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , rozvrhy učiteľov, žiakov a miestností , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

  • Benefičný koncert (10. november 2016)
    Veľmi úspešným a očakávaným kultúrnym podujatím, ktoré organizujeme v priestoroch Divadla Jonáša Záborského v Prešove, je Benefičný koncert Gymnázia Jána Adama Raymana. Žiaci, ktorí prezentujú svoje mimoškolské záujmy a nadanie, presvedčivo potvrdzujú, že na našej škole sa vieme zabávať na vysokej umeleckej úrovni. Za žiackymi ukážkami z oblasti hudby, divadla, rétoriky nezaostávajú ani učitelia. S radosťou prezentujú svoj vzťah ku kultúre a nechýba im odvaha vystúpiť pred verejnosťou, ktorej dokážu sprostredkovať nezabudnuteľný kultúrny zážitok. O túto tradíciu, ktorú Gymnázium Jána Adama Raymana udržiava, je vždy veľký záujem.
  • ikonka 7-ZIP archív IX. ples Hviezdna noc (jpg, 77.26 KiB),
    Pred ôsmimi rokmi vznikla myšlienka usporiadať školský ples ako možnosť stretnúť sa síce na školskej pôde, no v peknom oblečení a v slávnostnej atmosfére.
    Hneď prvý ročník ukázal, že to bola myšlienka, ktorá stmelila ľudí, ktorí sa ešte dopoludnia delili na učiteľov a žiakov. Večer, v zábavnej a uvoľnenej nálade, sa z nás zrazu stala naozajstná rodina Gjarkovcov. V tomto duchu sa niesol každý ročník nášho plesu, až napokon si získal svoje tradičné miesto nielen v srdciach žiakov a učiteľov, ale aj v srdciach absolventov našej školy. Podujatie zastrešuje Žiacka školská rada.

 


rozvrh   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana