preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , rozvrhy učiteľov, žiakov a miestností , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

 

 

... je celoslovenský projekt, ktorého štvrtý ročník prebehne vo štvrtok 27. apríla 2017.  Tento deň je celosvetový deň žien v informačno-komunikačných technológiách, ktorý sa každoročne koná štvrtý štvrtok v štvrtom mesiaci.

Je to príležitosť pre všetky dievčatá (stredoškoláčky) navštíviť podniky, organizácie a školy, ktoré pracujú v odvetví informačno-komunikačných technológií alebo majú v rámci podniku IT oddelenia. Hlavným cieľom je im prezentovať ako funguje práca a spoločnosť v IT sektore, ukázať jeho atraktívnu stránku a následne perspektívne pracovné možnosti. Na celom Slovensku sa do projektu zapojilo takmer 70 spoločností, ktoré u seba príjmu dievčatá a formou workshopov, diskusii, prehliadok priestorov im sprostredkujú blízky kontakt s ich každodenným fungovaním. Zámerom je tiež dievčatám ukázať, že práca v tomto odvetví je skvelá aj pre ne a do budúcnosti im dáva veľa možností pracovnej realizácie.

Záštitu nad tohtoročným Girl`s day prevzal prezident Slovenskej republiky, p. Andrej Kiska. Organizátorom akcie je občianske združenie AJ Ty v IT, ktoré dlhodobo pracuje so stredoškoláčkami a poskytuje im informácie o IT „svete“.

Viac informácii i možnosť zaregistrovať sa na konkrétny program je na webovej stránke www.girlsday.sk

 

Od 1. apríla 2017 je OTVORENÝ systém s ponukou programov, nie je možné sa však do podnikov registrovať. 

 

REGISTRÁCIA PRE DIEVČATÁ BUDE SPUSTENÁ 7. APRÍLA 2017.

 

 


rozvrh   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana