Naše úspechy
OK OAJ - výsledky
16.1.2019 sa uskutočnilo Obvodné kolo olympiády v anglickom jazyku.
Žiaci našej školy sa umiestnili na vynikajúcich miestach.
Andrej Švec kat.1A získal 3. miesto
Michael Príhoda kat. 1B získal 6. miesto
Tomáš Čorej kat. 2A získal 1. miesto
Martina Pancuráková kat. 2B získala 1. miesto
Tomas Bartle kat. 2C2 získal pekné 2. miesto.
Z úspechov sa všetci veľmi tešíme a postupujúcim držíme palce v krajskom kole.
Fyzikálny Náboj 2018
Fyzikálny Náboj je medzinárodná súťaž v rýchlostnom počítaní fyzikálnych úloh pre päťčlenné tímy stredoškolákov.
Našu školu tento školský rok úspešne reprezentovali Emil Lelák (IV. A), Michal Lelák (IV. A), Adam Plavčan (IV. D), Dávid Pásztor (III. A) a Martin Fedorko (I. A). V regionálnom hodnotení dosiahli vynikajúce 2. miesto.
Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy!
Výsledky školského kola ORJ 2018
V dňoch 3. – 7. 12.2018 sa konalo školské kolo olympiády v ruskom jazyku. Olympiády sa zúčastnilo spolu 23 žiakov v dvoch kategóriách. Tu sú výsledky jednotlivých kategórií:
Kategória 2A
1. neudelené
2. Tomáš Čorej 2.B
3. Kristína Mišenková a Martin Čandík 2.B
Kategória 2B
1. neudelené
2. Nikola Mikšová 07.A a Viktória Firmentová 4.D
3. Dominika Uličná 3.D
Ekonomická olympiáda - výsledky školského kola
Srdečne blahoželáme našim žiakom, ktorí postúpili do krajského kola EKONOMICKEJ OLYMPIÁDY:
Hrabovecký Martin (3.D), Matis Anton (4.A), Michalčin Tomáš (4.A), Mišin Marko (4.B), Berezná Diana (4.C).
Na krajskom kole (február 2019) im prajeme veľa úspechov.
Zároveň ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zúčastnili školského kola danej súťaže.
JUVENES TRANSLATORES - súťaž v preklade
Dňa 28.11.2018 sa na našej škole konala súťaž v preklade z cudzích jazykov do materinského jazyka s názvom JUVENES TRANSLATORES. Učitelia cudzích jazykov vyhodnotili ako najlepšie práce preklady týchto žiačok:
ANGLICKÝ JAZYK
1. Ivana Mirdalová (3.C)
2. Martina Kropuchová (3.C)
NEMECKÝ JAZYK
1. Ema Demčáková (4.C)
2. Lýdia Kerestešová (4.C)
Ema a Ivana za odmenu získavajú účasť na prekladateľskom seminári v Košiciach.
Za účasť na súťaži ďakujeme aj žiakom:
Vanda Matušíková (1.A), Martin Kolčák (2.C), Anita Brillová, Katarína Skladaná (3.C), Alexandra Šajgalíková (4.B), Nina Mizeráková, Terézia Príhodová (VI.OA), Martina Pancuráková a Anna Šmatková (VII.OA).
PK CJ