preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , rozvrhy učiteľov, žiakov a miestností , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

V semifinálovom kole v Košiciach súťaže SPIEVAM PO FRANCÚZSKY nás úspešne reprezentovali:

v kategórii 15 - 17 rokov Nicole Nendzová zo sexty (spev) s hudobným sprievodom -  Damián Eliáš z III.A (cajón), Katarína Safková zo sexty (klavír) a náš bývalý žiak Šimon Verešpej (gitara);

v kategórii do 14 rokov Kristína Nográdyová zo sekukndy (spev).

V najmladšej kategórii Kristínka obsadila 1. miesto a zároveň sa stala absolútnou víťazkou celého semifinále. Hudobný sprievod  jej zabezpečovali Damián Eliáš (cajón), Boris Jurič z III.B (gitara) a Ondrej Lukáč z III.D (basgitara).

Kristínka Nográdyová postúpila do celoslovenského finále a tam vo svojej kategórii obsadila 2. miesto. V Kristínkinom mene ešte raz ďakujeme hudobníkom - Damiánovi Eliášovi (klavír), Borisovi Juričovi (gitara) a Ivanovi Leškovi z III.B (bicie).

Foto a info:

https://www.facebook.com/af.debanskabystrica/media_set?set=a.1850121911717205.1073741964.100001582410463&type=3

https://www.bystricoviny.sk/kultura/foto-banskej-bystrici-sa-spievalo-francuzsky/

Ďalší frankofónny hudobný sviatok nás čaká 29. júna  - srdečne pozývame všetkých frankofilov a ich spolužiakov na hudobný večer FRANCAFEST do klubu Wave v Prešove. Bližšie info budú uverejnené na facebooku Francúzskej aliancie v Košiciach, Francúzskej aliance v Banskej Bystrici a na www.gjar-po.sk:)))

PKCj

 

 


rozvrh   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana