preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , rozvrhy učiteľov, žiakov a miestností , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

Dňa 24.11.2017 sa na našej škole konala matematicko-fyzikálna súťaž Náboj JUNIOR 2017. V rovnakom čase sa súťažilo na mnohých miestach v Českej a Slovenskej republike. Počas súťaže bola atmosféra výborná - môžete sa o tom presvedčiť vo fotogalérii.


Za bezproblémový priebeh súťaže ĎAKUJEME organizátorom (žiakom našej školy):


Samuel Baran (IV.A), Marek Poliak (IV.B), Maroš Macko (IV.C), Matej Jakubik (IV.C), Michal Barnišin (IV.C), Martin Kušnír (IV.D), Roman Pásztor (IV.D), Soňa Onďáková (III.C), Natália Liptáková (III.C), Soňa Harčárová (III.C), Michal Jakubik (IV.OA), Michal Vorobel (IV.OA), Dávid Pásztor (II.A), Filip Polák (II.A), Adam Hendrichovský (II.A), Tatiana Onderčová (II.A), Ema Mária Eštoková (II.A), Dominika Bajová (II.A), Karolína Goliášová (II.A), a spoluorganizátorom: p. Martin Pašen, p. Viera Kundľová, p. Daniela Bučková.

DSC00533 web

Bližšie informácie o súťaži nájdete na stránke:
https://junior.naboj.org/.                                                                                   

                                                                                                                    Martina Kušnírová


rozvrh   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana