preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Naše úspechy

Kategória 1A:

  1. miesto: Tamara Galová, II.OA
  2. miesto: Klára Kolenková, II.OA
  3. miesto: Adam Klinka, II.OA 

Kategória 1B:

  1. miesto: Nina Mizeráková, IV.OA
  2. miesto: Terézia Príhodová, IV.OA
  3. miesto: Ema Kucháriková, IV.OA

Kategória 2A:

  1. miesto: Soňa Šitarová, 2.C
  2. miesto: Katarína Skladaná, 1.C
  3. miesto: Anita Brillová, 1.C

Kategória 2B:

  1. miesto: Samuel Ondrija, 3.C
  2. miesto: Filip Kováč, 3.A
  3. miesto: Simona Pániková, 3.B                                                                                                                                          

Srdečne blahoželáme a víťazom držíme palce!

Výsledky súťaže v anglickom jazyku - Jazyková štafeta 2016 (školské kolo):

1.ročník –

1.miesto – Matej Březina, Matúš Miščík, Dominika Uličná (1.D)

2.-3.miesto – Oliver Lukáč, Martin Ormoš, Katarína Skladaná (1.C)

2.-3.miesto – Martina Kropuchová, Richard Čirč, František Gábor (1.C)

2.ročník –

1.miesto – Zuzana Ondrejová, Adam Plavčan, Ľubomír Pazdič; (2.D)

2.miesto – Adam Marhefka, Tomáš Michalčin, Damián Eliáš (2.A)

3.miesto – Viktória Firmentová, Radovan Fečo, Dominik Barnišin (2.D)

Gratulujeme!

Vyhodnotenie súťaže sa uskutoční v utorok 13.12.2016 počas veľkej prestávky vo vestibule školy.

Dňa 25.11.2016 sa v 27 slovenských mestách konala matematická súťaž NÁBOJ JUNIOR 2016. Naši žiaci súťažili v Prešove a dosiahli vynikajúce výsledky:

1. miesto - Emma Pásztorová, Nina Mizeráková, Michal Vorobel, Michal Jakubík - všetci kvarta,

2. miesto - Zuzana Badžanová, Richard Bebjak - kvarta a Matúš Klimko, Matej Korž - tercia.

PB251862

 

PB251859

K úspechom srdečne BLAHOŽELÁME a ĎAKUJEME za vzornú reprezentáciu školy.

Vysledkova listina

Dňa 01. 12. 2016 sa konalo krajské kolo súťaže Zenit v elektronike.

V kategórii A reprezentoval Gymnázium Jána Adama Raymana Maroš Macko (III. C) ako jediný gymnazista spomedzi všetkých účastníkov krajského kola a umiestnil sa na výbornom 5. mieste.

K výsledku Marošovi blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu GJAR aj v takejto pre gymnazistov netradičnej súťaži.

Výsledková listina.

Gratulujeme Alexandre Dzurillovej (tercia) k piatemu miestu na obvodnom kole Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry!


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana