preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Naše úspechy

Dňa 16.3.2018 sa uskutočnilo obvodné kolo 59. ročníka Fyzikálnej olympiády na ZŠ na Lesníckej ulici v Prešove.

V kategórii F nás vzorne reprezentovali žiaci tercie: Paula Gavurová, Klára Kolenková, Eduard Kollár, Barbora Šofranková, Michaela Ferencová a Emma Kotuľáková.

V kategórii E ďakujeme za úspešnú reprezentáciu žiakom kvarty Matúšovi Klimkovi, Dávidovi Brodňanskému a Matejovi Koržovi. V riešení náročných fyzikálnych úloh vynikajúco uspeli Matej Korž na 1. mieste a Dávid Brodňanský na 3. mieste. Postupujú do krajského kola, ktoré sa bude konať 18.4.2018.

Všetkým súťažiacim úprimne blahoželáme a ďakume!

 


V dňoch 7. - 10. marca 2018 sa konalo celoštátne kolo chemickej olympiády kategórie A v Trnave, kde našu školu, aj Prešov, reprezentoval Peter Michalčin zo IV.C. Pri riešení teoretických a experimentálnych úloh nazbieral dosť bodov, aby bol úspešným riešiteľom, ale získal tiež cenné skúsenosti i nezabudnuteľné zážitky.

Blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov!

 

Krajské kolo FOCUSplus v bedmintone sa uskutočnilo dňa 6.3.2018.

Branislav Tokarčík a Samuel Ferenc na ceste za víťazstvom vyradili družstvo Gymnázia Janka Francisciho-Rimavského z Levoče, Strednú priemyselnú školu z Popradu, Gymnázium Duklianskych hrdinov zo Svidníka,vo finále Súkromné gymnázium DSA Sabinov.

K postupu na celoštátne kolo v Liptovskom Mikuláši blahoželáme!

Krajské kolo - bedminton

 

Tomáš Fech sa stal víťazom ankety Športovec mesiaca mesta Prešov za mesiac január 2018. Spolu s týmto titulom získal aj diplom za vzornú reprezentáciu mesta Prešov a Slovenskej republiky. Blahoželáme!

 

Dňa 09. 02. 2018 sa družstvo dievčat našej školy zúčastnilo obvodného kola vo florbale SŠ.

Po výsledkoch: GJAR – PASA 1:4, GJAR – SOŠ Košická PO 6:3 , GJAR – Gymnázium PP Gojdiča 3:0 obsadili naše dievčatá 2. miesto v skupine, bez postupu do finále.

Za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme.

Fotogaléria

obr01


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov