Aktivity predmetových komisií na november a december, ktorými je doplnený vyučovací proces počas alebo aj mimo neho v školskom roku 2019/2020
po schválení dňa 08. 11. 2019.
November 2019
- Finančná olympiáda - 1. otvorené kolo T: od 04. 11. 2019
Z: PaedDr. Kušnírová M. - This is 21 – Priprav sa na 21. storočie– beseda s absolventom GJAR – biochemikom Pavlom Čekanom –
žiaci III. A, III. B T: 08. 11. 2019
Z: RNDr. Mergešová T.
- pIšQworky – oblastné kolo súťaže – 2 tímy GJAR T: 08. 11. 2019
Z: RNDr. Kredátusová M., PhD.
- iBobor – online informatická súťaž T: 11. - 14. 11. 2019
Z: Mgr. Gunišová V. - Deň otvorených dverí na GJAR T: 12. 11. 2019
Z: PaedDr. Novosadová M. - Tradičné podnikanie netradične – webinár – výber žiakov T: 12. 11. 2019
Z: RNDr. Mackovjaková Z.
- Výstavka anglických kníh (v priestoroch školy) T: 13. – 15. 11. 2019
Z: Mgr. Koščová M., PK AJ - Živá knižnica - Klub Wave - II. A + výber žiakov 4. ročníka (skupina SNS) T: 13. 11. 2019
Z: Mgr. Gajdoš M., PaedDr. Dudová Z.
- Ekotopfilm – Medzinárodný festival o trvalo udržateľnom rozvoji – SCALA – 1. ročník + V. OA
Z: RNDr. Kredátusová M., PhD. T: 13. 11. 2019
- Ekotopfilm – Medzinárodný festival o trvalo udržateľnom rozvoji – SCALA – I. OA
Z: RNDr. Kredátusová M., PhD. T: 14. 11. 2019
- Prezentácia o možnostiach štúdia vo Francúzsku na GJAR – sexta + výber žiakov
Z: Mgr. Bystrianska M. T: 14. 11. 2019
- TALENTY 2019 – prehliadka talentov (vrátane 2 žiakov GJAR) v PKO – III. OA, I. B
Z: Mgr. Jašurková J., Mgr. Sabol J. T: 14. 11. 2019
- Nežná 30 – slávnostný program venovaný 30. výročiu Nežnej revolúcie – Divadlo Jonáša Záborského
– výber žiakov 4. ročníka T: 14. 11. 2019
Z: Bessenyeiová D.
- Deň študentstva – aktivity ŽŠR T: 18. 11. 2019
Z: PaedDr. Pavlovová T.
- NÁBOJ Junior – organizačné zabezpečenie súťaže T: 22. 11. 2019
Z: PaedDr. Kušnírová M. - Kritické myslenie a dôležitosť médií v súčasnosti – webinár – výber žiakov T: 22. 11. 2019
Z: RNDr. Mackovjaková Z.
- Expert Geniality Show – výber žiakov T: 28. 11. 2019
Z: PaedDr. Pavlovová T.
- pIšQworky – krajské kolo súťaže – 2 tímy GJAR T: 28. 11. 2019
Z: RNDr. Kredátusová M., PhD. - Best in English – online testovanie – výber žiakov T: 29. 11. 2019
Z: Mgr. Petrovská Z.
- LOMIHLAV – matematická súťaž – Košice T: 29. 11. 2019
Z: Mgr. Jašurková J. - Návšteva Ekonomickej fakulty TUKE v Košiciach („Program dvoch diplomov“ a semináre z ekonómie vo francúzskom jazyku) a Francúzskej aliancie v Košiciach (vyučovanie s lektorom) – výber žiakov 3. ročníka T: 29. 11. 2019
Z: Mgr. Bystrianska M. - Ruský film v škole - workshop
Z: PK CJ
- Školské kolo ONJ – výber žiakov
Z: PK CJ
- Školské kolo OAJ – výber žiakov
Z: vyučujúce AJ
December 2019
- Testovanie ECDL na GJAR - výber žiakov T: 03. - 04. 12. 2019
Z: RNDr. Mackovjaková Z., Mgr. Gunišová V. - PRO EDUCO – Medzinárodný veľtrh vzdelávania – Košice – VII. OA T: 04. 12. 2019
Z: RNDr. Dzurišinová Z., PhD.
- PRO EDUCO – Medzinárodný veľtrh vzdelávania – Košice – III. B, III. C T: 05. 12. 2019
Z: PaedDr. Dudová Z., PaedDr. Pavlovová T.
- Mikuláš na GJAR – aktivity ŽŠR T: 06. 12. 2019
Z: PaedDr. Pavlovová T.
- Ekonomická olympiáda – súťaž pre žiakov T: 09. - 13. 12. 2019
Z: PaedDr. Kušnírová M., Mgr. Dana Bessenyeiová - Školské kolo MO kat. A T: 10. 12. 2019
Z: RNDr. Krajňák M., PhD. - Pytagoriáda – školské kolo T: 11. 12. 2019
Z: Mgr. Jašurková J.
- Vianočná burza, predaj výrobkov vo vestibule školy T: 19. 12. 2019
Z: RNDr. Mackovjaková Z., Mudrooňka, JA Firma - Vianočný koncert – všetci žiaci T: 20. 12. 2019
Z: PaedDr. Tobiášová Rovňáková Ľ.
- Školské kolo OFJ, ORJ – výber žiakov
Z: PK CJ
- Medzitriedny vianočný volejbalový turnaj
Z: Mgr. Pališčák R. - Kybernetická súťaž – zapojenie žiakov 2. ročníka do súťaže v rámci hodín informatiky
Z: vyučujúci INF
Schválené riaditeľkou školy dňa 08. 11. 2019.