preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,

Dňa 10.5.2024 sa na atletickom štadióne ZŠ Šmeralová v Prešove konalo okresné kolo v atletike žiakov a žiačok základných škôl. Našu školu reprezentovalo 8 žiakov a 6 žiačok, ktorí zabojovali a uchádzali sa o popredné miesta na jednotlivých súťažných disciplínach. Medzi chlapcami sa najlepšie darilo Tomášovi Perečínskemu IV.OA, ktorý obsadil v silnej konkurencií 3.miesto v disciplíne vrh guľou 10,14 m. Z dievčat na stupienky víťazov sa postavila Alica Lengyelová II.OA a s časom 2:43.56 sa umiestnila na 2.mieste. V súťaží družstiev spomedzi všetkých 22 prihlásených základných škôl sa dievčenské družstvo umiestnilo na 6.mieste a chlapčenské družstvo na 5.mieste.

Ďakujeme za reprezentáciu a blahoželáme k ich výkonom, ktoré si môžete pozrieť na tomto videu.