preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

VYPLŇ DOTAZNÍK A VYHRAJ LÍSTKY DO KINA ALEBO POUKÁŽKU DO KNÍHKUPECTVA

Ak si žiakom strednej školy, chcem ťa poprosiť o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovej práci s názvom Úzkosť v kontexte vedeckého myslenia, dôvery vede a kognitívnej reflexie.

Pomôžeš tak vedeckému výskumu, ktorý sa zaoberá dôležitou spoločenskou témou a zároveň budeš zaradený do žrebovania o 2 vstupenky do siete kín spoločnosti Cinemax alebo poukážku do
kníhkupectva Martinus v hodnote 10 eur. Po skončení zberu dát náhodne vyberiem jedného šťastlivca, ktorý získa jednu z uvedených odmien.

Avšak pozor – AK SI EŠTE NEMAL 18 ROKOV, tvoji rodičia musia vyplniť a odoslať informovaný súhlas. Ak si 18 rokov mal, tento súhlas nie je potrebný.

Do žrebovania budú zaradení len tí participanti, ktorí odošlú vyplnený dotazník a v prípade, že nemali 18 rokov aj informovaný súhlas zákonného zástupcu.

Viac informácií sa dozvieš po otvorení dotazníka.

Informovaný súhlas zákonného zástupcu: https://forms.office.com/e/iMj2ak3LHg

Dotazník: https://www.survio.com/survey/d/P5P6Y3C6U1Q4B5N6A

Ďakujem za tvoj čas.

Dana Godžáková
študentka druhého ročníka magisterského stupňa psychológie na Univerzite Komenského v Bratislave


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov