preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Finále okresného kola v streetbasketbale 3x3 žiačok ZŠ

Dňa 28. 03. 2023 sa družstvo dievčat našej školy zúčastnilo finále okresného kola v streetbasketbale 3x3 žiačok ZŠ.

Po bojovných výkonoch dievčat v jednotlivých zápasoch, v ktorých sa zlepšovali zo zápasu na zápas, nakoniec obsadili naše dievčatá celkové 4.miesto a odniesli si okrem diplomu aj kopec športových skúsenosti a zážitkov.

Za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme.

IMG 20230328 103001


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov