preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

POĎAKOVANIE

 

Dňa 24.11.2023 sa na našej škole konala matematicko-fyzikálna súťaž Náboj JUNIOR. Súťažilo sa súčasne v 23 mestách na Slovensku a zároveň aj v Českej republike, v Poľsku, v Holandsku, v Chorvátsku a v Španielsku.

Za prípravu a pomoc pri organizácii súťaže ĎAKUJEME organizátorom (žiakom našej školy):

Daniel Kostura (VIII.OA), Prikler Richard (V.OA), Šimko Martin (V.OA), Lešková Mária (II.A), Kušnírová Kristína (II.A), Vaňová Karolína (II.A), Škopová Sandra (II.A), Kovaľ Matej (II.B), Kandera Krištof Max (II.B), Kríž Oliver (VI.OA), Ištok Marek (VI.OA), Roba Ján (VI.OA), Dávid Mrúz (VI.OA), Novotný Adam (VI.OA), Beľušková Janka (III.A), Čopáková Melánia (III.A), Sabolová Nikola (III.A), Sopková Emília (III.A), Hricová Nina (III.A), Kušnír Ladislav (IV.A), Kovalík Jakub (VIII.OA), Kucháriková Tamara (VIII.OA)

a pani Barbore Marcinčákovej, ktorá zastupovala OZ Trojsten.

P1090635 1 11zon

 

Fotogaléria zo súťaže TU

 

 


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov