preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

ARMWRESTLING – pretláčanie pravou rukou SŠ

Pretláčanie rukou má vo svete za sebou dlhú históriu. Už v minulosti bol tento populárny šport veľmi obľúbený medzi stredoškolákmi a vysokoškolákmi, kde zápasy sa hrávali všade, s obľubou cez prestávky. Na našej škole sme zrealizovali 2. ročník školského kola v Armwrestlingu žiakov a žiačok. Víťaz z každej kategórie postúpil na Krajské kolo, ktoré sa konalo v Prešove.

Našim žiakom sa darilo a postúpili na Majstrovstvá Slovenska do Košíc. Priebeh všetkých kôl, ale aj vynikajúce umiestnenia jednotlivých žiakov, si môžete pozrieť vo videu.

Ďakujeme za úspešnú a vzornú reprezentáciu.

armwrestling


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov