preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , rozvrhy učiteľov, žiakov a miestností , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

 

 • ikonka Acrobat Reader Tradícia, kvalita a perspektíva edukácie (pdf, 1.74 MiB), [Adobe Acrobat Reader]
  Gymnázium Jána Adama Raymana ponúka 4-ročné a 8-ročné gymnaziálne štúdium. V súčasnosti na škole pôsobí 46 pedagógov, ktorí učia 640 žiakov v 21 triedach. Čísla však nie sú to najdôležitejšie, čím by sme chceli predstaviť našu školu. Ak nás chcete spoznať cez zaujímavé aktivity a úspechy, prečítajte si túto stručnú brožúrku.
   
 • ikonka Acrobat Reader Čím sme žili a žijeme (pdf, 11.08 MiB), [Adobe Acrobat Reader]
  Škola je zapojená do mnohých projektov, ktoré sú súčasťou výchovno-vzdelávacieho procesu. Históriu aj súčasnosť našich projektových aktivít (lokálnych, národných a medzinárodných) a výsledky spolupráce spoznáte počas listovania v tomto dokumente.
   
 • neznámy formát súboru Ďakovný list primátorky mesta Prešov (neznamy, 207.4 KiB),
  Dňa 10. novembra 2016 vyjadrila primátorka mesta Prešov Ing. Andrea Turčanová formou Ďakovného listu pri príležitosti 55. výročia založenia školy poďakovanie Gymnáziu Jána Adama Raymana za vzdelávanie a dlhoročnú aktívnu prácu s mládežou, za profesionálnu prípravu a výchovu žiakov, všetkým pedagógom, odborným zamestnancom i nepedagogickým zamestnancom školy a šírenie dobrého mena mesta Prešov.

Kalendáre

 • ikonka ZIP archív stolový (zip, 18.46 MiB), [7-Zip]
  Ak si na svojom stole nájdete miesto pre tento originálny stolový kalendár, každý týždeň sa dozviete niečo nové zo života našej školy.
   
 • ikonka Acrobat Reader nástenný (pdf, 952.05 KiB), [Adobe Acrobat Reader]
  Parafráza nie je fráza - to je názov nášho nástenného kalendára. Nájdete v ňom parafrázy významných umeleckých a filmových diel očami našich žiakov - počnúc dielom Posledná večera od Leonarda da Vinciho, cez olejomaľby surealistov, až podiela súčasnej autorky hyperrealizmu Alyss Monks. Ale, lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť/čítať - tak nahliadnite.
   
 • ikonka Acrobat Reader vreckový (pdf, 4.51 MiB), [Adobe Acrobat Reader]
  Tento vreckový kalendár sa od ostatných odlišuje tým, že sú v ňom farebne vyznačené dni žiackeho voľna :) (okrem víkendov a sviatkov sú to aj prázdninové dni).
   

 


rozvrh   webmail    kontakt   Facebook 55. výročie GJAR   mapa webu   prehlásenie o prístupnosti  
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana