preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Naše úspechy

Dňa 24. 11. 2022 sa konalo krajské kolo súťaže Zenit v programovaní.

V kategórii A sa na 24. mieste umiestnil Michal Príhoda (VIII. OA), na 3. mieste Richard Miščík (VIII. OA) a
na 1. mieste Patrik Sabol (VII. OA).

K dosiahnutým výsledkom blahoželáme, ďakujeme za reprezentáciu GJAR a Patrikovi Sabolovi želáme veľa úspechov na celoslovenskom kole súťaže.

V stredu 23.11.2022 sa uskutočnil florbalový turnaj žiakov ZŠ skupiny C, kde nechýbal ani tím chlapcov Gymnázia Jána Adama Raymana. Od prvého zápasu chlapci nasadili vysoké tempo a rovesníkom z ostatných škôl ukázali svoju florbalovú silu a nebojácnosť. Aj keď sa priebeh turnaja skomplikoval remízou v druhom zápase, nakoniec chlapci ešte našli silu, zdvojnásobili svoju túžbu po víťazstve v ďalších zápasoch a potvrdili svoju dominanciu. Výsledky zápasov:

ZŠ nám. Kráľovnej pokoja - GJAR        0:5 
ZŠ Veľký Šariš - GJAR 1:1
ZŠ sv. Gorazda - GJAR 1:4
 ZŠ Kúpeľná - GJAR 0:5

   
Ich pohybové zručnosti a tímovú spoluprácu si môžete pozrieť vo videu.

IMG 5689

Dňa 21. 11. 2022 sa družstvo dievčat našej školy, ktoré tvoril výber dievčat z prímy až kvarty, zúčastnilo obvodného kola vo florbale ZŠ. Po bojovných výkonoch dosiahli naše dievčatá nasledovné výsledky : GJAR – ZŠ s MŠ Chminianská Nová Ves 2:7, góly Ivetka Štefančínová 2, GJAR – ZŠ Májové námestie Prešov 5:4 , góly Ivetka Štefančínová 5, po ktorých obsadili dievčatá 2.miesto v skupine bez postupu do finále.

Za vzornú reprezentáciu našej školy ďakujeme. ( video)

foto

V utorok 22.11.2022 sa konalo krajské kolo súťaže pIšQworky v kategórii ZŠ.

Našu školu reprezentovali 2 tímy.


Na 2. mieste sa umiestnil tím "BARANIDLO" z kvarty v zložení Sebastián Mačura, Branislav Rogoň a Richard Prikler.


Krásne 4. miesto obsadol tím "RÝCHLOSŤ, SILA, MÚDROSŤ" z tercie v zložení Samuel Šimko, Peter Šichula a Tomáš Perečínsky.


Chlapcom k dosiahnutým úspechom blahoželáme a za úspešnú reprezentáciu ďakujeme. Veríme, že ich to povzbudí k účasti aj na budúci rok...


Výsledková listina: https://pisqworky.cz/turnaje-zs-kt/2926"

 

pIsQworky-krajske-2-miesto.jpg

 


     V pondelok 14.11.2022 sa konalo oblastné kolo súťaže pIšQworky po prvý raz v kategórii ZŠ. Našu školu reprezentovali 4 tímy.
     Na 1. mieste sa umiestnil a oblastný turnaj vyhral tím "BARANIDLO" z kvarty v zložení Sebastián Mačura, Branislav Rogoň a Richard Prikler.

     Okrem nich do krajského kola postupuje z 3. miesta ešte aj tím "RÝCHLOSŤ, SILA, MÚDROSŤ" z tercie v zložení Samuel Šimko, Peter Šichula a Tomáš Perečínsky.
     Chlapcom k dosiahnutým úspechom blahoželáme, za reprezentáciu ďakujeme a držíme im palce na krajskom kole v Košiciach.

Výsledková listina: https://pisqworky.cz/turnaje-zs-ot/2802

 

    

     V stredu 16.11.2022 sa okrem benefičného koncertu GJAR konalo oblastné kolo súťaže pIšQworky v kategórii SŠ. Našu školu reprezentovali viaceré tímy.
     Na 3. mieste sa umiestnil tím "ŠTVORČEKY" z II.B v zložení Nina Štefaňaková, Zuzana Tomášová, Timea Hudáková, Ján Kolesár a Filip Vavrek.

     Celému tímu k dosiahnutému úspechu blahoželáme, za reprezentáciu školy ďakujeme a držíme im palce na krajskom kole v Košiciach.

Výsledková listina: https://pisqworky.cz/turnaje-ss-ot/2602

 

 


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov