preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Naše úspechy

V tomto školskom roku sa do Olympiády v informatike z našej školy zapojila Zuzana Miškaňová (VIII. OA).

Po tom, čo Zuzka vyhrala krajské kolo, sa v dňoch 24. a 25. marca 2022 zúčastnila celoslovenského kola, na ktorom dosiahla výborné 21. miesto.

K dosiahnutým výsledkom Zuzke blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

Krajské kolo biologickej olympiády kat. A, B, C

V kategórii A v teoreticko – praktickej časti 4. miesto obsadila Patrícia Potočňáková z VIII.OA a 5. miesto Martin Kóša z 3.A. Obidvaja sú úspešní riešitelia.

V kategórii B v teoreticko – praktickej časti 5. miesto obsadil Jakub Polačok z 2.A a 15. miesto Samuel Koscelník z 2.C, obidvaja sú úspešní riešitelia.

V kategórii C v teoreticko – praktickej časti sa na 6. mieste umiestnil Alex Kanderka z  IV.OA, je úspešným riešiteľom.

Srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

Zuzka Miškaňová z oktávy sa stala aj v tomto školskom roku  víťazkou CELOŠTÁTNEHO KOLA MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY v kategórii A. Umiestnila sa na delenom 9. - 11. mieste.

V dňoch 19.04 - 25.04. je pozvaná na celoštátne výberové sústredenie, kde zabojuje o miestenku v družstve SR na IMO.

Zuzke blahoželáme k umiestneniu a držíme päste na výberovom sústredení.

 

 

Dňa 21.3.2022 sa uskutočnilo Krajské kolo Olympiády z ruského jazyka. Našu školu reprezentovali 2 žiaci, ktorí sa umiestnili nasledovne:

Kategória B2 - Boris Kovalík (IV.B) - 1. miesto,

Kategóra B3 - Rostyslav Luchyk (II.B) - 1. miesto

Obaja postúpili do celoštátneho kola.

Blahoželáme a ďakujeme za reprerezntáciu školy. 

Dňa 18.3.2022 sa konala medzinárodná matematická súťaž NÁBOJ 2022 (súťaž prebiehala súčasne v 11 štátoch).

Našu školu reprezentovali žiaci v dvoch súťažných kategóriách (SENIORI, JUNIORI). Všetkým 35 žiakom ďakujeme, že sa zapojili do súťaže a blahoželáme k dosiahnutým úspechom.

 

Kategória SENIORI:

 

Zloženie tímu:

SENIORI SR

(spolu súťažilo 116 tímov)

SENIORI MEDZINÁRODNE

(spolu súťažilo 622 tímov)

Paulína Dujavová (IV.B)

Martin Fedorko (IV.A)

Matúš Klimko (VIII.OA)

Matej Korž (VIII.OA)

Dávid Brodňanský (VIII.OA)

24. miesto

208. miesto

Richard Miščík (VII.OA)

Tomáš Barica (VII.OA)

Matej Petz (VII.OA)

Karol Marinica (VII.OA)

Vít Orlický (VII.OA)

43. miesto

329. miesto

Timothy Ján Fecko (III.C)

Hugo Popovič (III.C)

Alexandra Kačmariková (III.A)

Lenka Poniková (III.A)

Ema Tuptová (III.A)

49. miesto

362. miesto

Dominik Pošefko (IV.A)

Vanda Matušíková (IV.A)

Martina Pramníková (IV.A)

Samuel Hudák (IV.A)

Matej Pramník (III.A)

57. miesto

395. miesto

Dominik Sabol (VIII.OA)

Martin Malik (VIII.OA)

Lukáš Soták (IV.B)

Tomáš Virba (IV.B)

Martin Baran (IV.B)

62. miesto

412. miesto

     
     
     

 

 

 

 

Kategória JUNIORI:

 

Zloženie tímu:

JUNIORI SR

(spolu súťažilo 149 tímov)

JUNIORI MEDZINÁRODNE

(spolu súťažilo 717 tímov)

Jakub Kovalík (VI.OA)

Patrik Sabol (VI.OA)

Tamara Kucháriková (VI.OA)

Daniel Kostura (VI.OA)

Dávid Ondrija (VI.OA)

25. miesto

164. miesto

Ján Brajerčík (II.C)

Lukáš Kacvinský (II.C)

Adam Prídavok (II.C)

Ján Namešpetra (II.C)

Martin Ondáš (II.C)

50. miesto

268. miesto

 

 

 

 

 


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana