preskočiť navigáciu klávesové skratky hlavná stránka , aktuálne oznamy , mapa stránok , mapa webového sídla , kontakt , dokumenty školy , fotogaléria , prijímacie konanie , prehlásenie o prístupnosti , EduPage GJAR , úspechy , webmail pre zamestnancov a žiakov školy ,
   

Naše úspechy

Účasť v krajskom kole fyzikálnej olympiády v kategórii D si po úspešnom domácom kole zabezpečili piati žiaci prvého ročníka a kvinty – Marek Ištok, Tadeáš Havír, Krištof Max Kandera, Matej Kovaľ a Aneta Štefančínová.

V náročnej súťaži sa napokon úspešnými riešiteľmi stali – Krištof Max, ktorý obsadil 6. miesto a Matej, ktorý skončil na 7. mieste, obaja z 1. B triedy. Tadeáš z 1.A triedy obsadil nepopulárne, ale výborné 4. miesto a Marek z kvinty krásne 3. miesto.

Všetkým súťažiacim úprimne blahoželáme, ďakujeme za reprezentáciu školy a veríme, že fyzike ostanú verní aj v nasledujúcich rokoch.

PK fyzika – chémia – biológia

Po úspešnom domácom kole fyzikálnej olympiády v kategórii F nás v okresnom kole reprezentovali štyria žiaci z tercie – Iveta Štefančínová, Miloslav Tokár, Petronela Palenčárová a Radovan Štefančín.

Poslední dvaja menovaní boli napokon úspešnými riešiteľmi – Petronela obsadila 5. miesto a Radovan krásne 3. miesto.

Všetkým blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

PK fyzika – chémie - biológia

 

Olympiáda ľudských práv má za cieľ posilňovať základné demokratické piliere na Slovensku medzi študujúcou mládežou, so zvláštnym zreteľom ochrany a zabezpečenia základných ľudských práv. V 25. ročníku nás na celoštátnom kole vzorne reprezentoval Martin Mihalčin z 3.C.

Ďakujeme a prajeme ďalšie úspechy.

 

Znalosti z ekonómie, podnikovej ekonomiky, Európskej únie a finančnej gramotnosti overuje Olympiáda podnikový hospodár.

V tomto školskom roku nás v krajskom kole vzorne reprezentoval Adam Martinovič zo 4.C.

Ďakujeme a prajeme ďalšie úspechy.

 

Posilniť odolnosť voči dezinformáciám a manipulačným taktikám, rozvinúť argumentačné zručnosti mladých ľudí, naučiť overovať správy a určovať dôveryhodné zdroje informácií, vytvoriť zdravé návyky pri trávení času na sociálnych sieťach, zlepšiť schopnosť korektne interpretovať dáta, štatistiky a grafy, to sú ciele
Olympiády kritického myslenia, v ktorej sa darilo Jakubovi Safkovi zo IV.A a úspešne nás reprezentoval na celoštátnom kole.

Ďakujeme.


logo     logo      logo      logo     Facebook GJAR     Instagram
          GJAR     logo     logo    
© 2013 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Správca obsahu a technický prevádzkovateľ webového sídla: Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov